היתרונות והחסרונות של חיפוי זכוכית במטבח

אריחים הם ממש לא האופציה היחידה לחיפוי קירות המטבח
כאשר אנו חושבים על קירות המטבח הצמודים לארונות, התמונה שעולה בראש של רובנו היא תמונה של אריחים מרובעים הצמודים אחד לשני. למרות שזוהי עדיין נחשבת הדרך הנפוצה לחיפוי במטבח, למעשה קיימות גם אופציות נוספות שרוב האנשים לא חושבים עליהן. אחת מהאפשרויות האלו, אשר צוברת פופולריות רבה לאחרונה, היא חיפוי זכוכית למטבח. חיפוי זה כשמו כן הוא – במקום אריחים מחברים לקירות המטבח לוחות זכוכית חלקים. לוח הזכוכית בנוי בצורה המשכית, עם מעט מאוד חריצים המפרידים בין הלוחות השונים וכך המטבח מקבל מראה אחיד שאינו דומה כלל למראה האריחים.

יש מספר יתרונות וחסרונות מרכזיים לחיפוי זכוכית למטבח:

 
  • היתרון העיצובי – חיפוי הזכוכית מעניק מגוון אפשרויות עיצוביות שקשה מאוד להשיג בדרך חיפוי אחרת. מאחורי החיפוי ניתן ליצור הדפסים מיוחדים מחד גיסא או פשוט להשאיר את השטח חלק מאידך גיסא, כך שהשמיים הם הגבול מבחינת המראה של השטח. מעבר לכך, הזכוכית עצמה מעניקה מראה ייחודי ומודרני מאוד שנותן המשכיות עיצובית נהדרת עבור סגנון ארונות המטבח המודרני של היום.


  • ניקוי קל ומהיר – עוד יתרון מרכזי של חיפויי הזכוכית עבור מטבחים הוא הניקוי הפשוט שלהם. חיפויים אלו, כאמור, אינם מכילים חריצים כלשהם, דבר המונע הצטברות של משקעי אוכל ולכלוך על גבי החיפוי, בשונה מחיפוי באריחים למשל. הזכוכית מאופיינת במרקם חלק. מחסור זה בחספוס מונע הצטברות של לכלוך ומקל על הניקוי בצורה משמעותית ביותר.
 
חיפוי זכוכית למטבח
 
  • המחיר יקר יותר מחיפוי באריחים – כאשר אנו מבצעים שיפוץ של הבית, לרובנו יש הקבלה תקציבית מסוימת ואז אנו נוטים לבחור באמצעים העיצוביים שעולים פחות כסף. אחד מהחסרונות של חיפויי הזכוכית הוא המחיר שלהם, שנחשב לגבוה כיוון שהזכוכית המשמשת לחיפוי הינה זכוכית איכותית ומחוסמת שנוטה להיות יקרה. עם זאת, עדיין מדובר באופציה מצוינת ששווה להשקיע בה את הכסף.


  • אם החיפוי לא איכותי הוא עלול להתנפץ – הבעייתיות העיקרית בחיפויי זכוכית היא שהם עלולים לגרום לבעיה בטיחותית אם אינם עשויים מזכוכית מחוסמת איכותית. במצב כזה, פגיעה של חפצים כבדים עלולה לגרום להתנפצות הזכוכית לרסיסים. כדי להימנע מחיסרון זה פשוט חשוב להקפיד על קניית חיפוי איכותי בלבד.

זכוכית נרי שפירא – המומחים בחיפויי זכוכית עבור מטבחים

חברת זכוכית נרי שפירא היא בעלת מומחיות של שנים ביצירת חיפויי זכוכית למטבח. אנו מייצרים את החיפויים שלנו מהחומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר בשוק. אנו נותנים ללקוחותינו אופציות מגוונות ומרהיבות של עיצובים עבור חיפויי הזכוכית, לקבלת מראה מושלם המותאם באופן אישי למטבח של כל לקוח. עבודותינו מבוצעות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. אם אתם רוצים לקבל מטבח מעוצב, ייחודי וקל לתחזוקה – פנו אלינו כעת ונשמח ליצור עבורכם את חיפוי הזכוכית המרשים ביותר.