היתרונות של מעקה זכוכית למרפסת

ישנן כיום אפשרויות בחירה רבות העומדות לרשותנו בתחום המעקים למרפסת. עולם העיצוב התפתח רבות בשנים האחרונות, ולא פסח על עולם המעקים. כיום אנו יכולים למצוא מגוון רחב ביותר של מעקים למרפסת, אשר עומדים לרשותנו כאשר אנו מעוניינים להתקין מעקה במרפסת הביתית שלנו. אחד המעקים המומלצים ביותר הינו מעקה זכוכית למרפסת, וכדאי להכיר את יתרונותיו.

אז מהם היתרונות של מעקה זכוכית למרפסת?

• שקיפות: מעקה זכוכית למרפסת הינו בעצם סוג המעקה היחיד המאפשר לנו לראות דרכו. אפשרות זו חשובה ביותר כאשר מדובר במעקים למרפסות, היות והיא מאפשרת לנו ליהנות מהנוף הנשקף מהמרפסת, גם לאחר שהתקנו מעקה השומר על בטיחותנו.

• עיצוב: מעקה זכוכית למרפסת אולי נשמע כמו מעקה פשוט, אולם לא כך הדבר. מעקים מסוג זה מגיעים בשלל עיצובים, הנבדלים זה מזה בצבע, סוג ועיצוב המסגרת של המעקה, וכמובן גם בסוג וצבע הזכוכית. העיצובים הרבים מאפשרים לנו להתאים מעקה זכוכית למרפסת לכל קו עיצובי שבחרנו עבור הבית.

• בטיחות: מעקה זכוכית למרפסת מסייע לנו בשמירה על בטיחות בעת השהייה בה. מרפסת ללא מעקה עלולה להיות מסוכנת ביותר, בייחוד לילדים קטנים אשר אינם מודעים לסכנה הכרוכה בהימצאות בה ואשר אינם נזהרים דיים בכדי להימנע מפציעות. מעקה זכוכית מאפשר לנו לשמור על בטיחות בעת השהייה במרפסת, מבלי לפגוע במראה הבית או המרפסת וכן מבלי לפגוע בשדה הראייה שלנו ממנה.

• עמידות: זכוכית, שלא כמו חומרים רבים אחרים מהם נוהגים לבנות מעקים, הינה חומר עמיד ביותר, ולכן גם מעקה זכוכית למרפסת הינו מעקה עמיד, אשר מאפשר לנו ליהנות מהמעקה שהתקנו למשך זמן רב. כמו כן, המעקה עמיד ביותר בפני לחצים חיצוניים כגון הישענות עליו, פגיעה מבלי חיים, חשיפה ממושכת לשמש או לגשם ועוד, ולכן הוא מתאים להצבה מחוץ לבית.

זכוכיות נרי שפירא הינה חברה המתמחה בעבודות זכוכית לבית ולעסק

חברת זכוכיות נרי שפירא הינה חברה המספקת מגוון רחב ביותר של עבודות זכוכית לבית ולעסק בהתאמה אישית. נציגי החברה עומדים לשירותכם וישמחו לסייע לכם בהתאמת מעקה זכוכית למרפסת אשר יתאים לצרכיכם ולטעמכם האישי.