המדריך לבחירת חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי קירות המטבח הינו בעל יתרונות פונקציונאליים ועיצוביים. המטבח הינו חלל שונה משאר האזורים בבית, היות והוא צריך לשרת אותנו לא רק מבחינה עיצובית, אלא גם מבחינה פרקטית. במטבח אנו רואים שימוש בחומרים רבים אשר עלולים להזיק לקירות ללא חיפוי, ולכן ברוב המטבחים נוכל למצוא גם חיפוי אשר נועד בכדי לשפר את מראה המטבח ובכדי להגן על הקירות. אחד מסוגי החיפויים הנפוצים ביותר כיום הינו כמובן חיפוי זכוכית למטבח.

כאשר מדובר בחיפוי המטבח שלנו, כדאי להיעזר בבעלי מקצוע ידועים בתחום

זכוכיות נרי שפירא הינה חברה המספקת מגוון מוצרי זכוכית לבית ולעסק בהתאמה אישית, ובין היתר מספקת גם חיפוי זכוכית למטבח. בעזרת חברת נרי שפירא, אנו יכולים לבחור למטבח ביתנו את החיפוי המתאים ביותר עבורנו מבחינה עיצובית ומבחינה פרקטית, וליהנות מחיפוי איכותי המשתלב היטב בעיצוב המטבח.

אז מה כדאי לדעת על בחירת חיפוי זכוכית למטבח?

• מתי נחפה את המטבח בזכוכית: כאמור, בכל מטבח כדאי לבצע חיפוי של אזורים שונים בקירות, אם לא את כל קירותיו, אולם לא בכל מטבח ניתן לבצע חיפוי זכוכית. בכדי להשתמש בחיפוי זכוכית למטבח, עלינו להתקין אותו על קיר נקי, ולא נוכל להתקינו על חיפוי קיים, בניגוד למצבים בהם אנו מעוניינים להתקין חיפוי קרמיקה. חיפוי זכוכית למטבח ניתן להתקין רק לאחר שסיימנו לבנות ולצבוע את הקיר, או לאחר שהורדנו את החיפוי הקיים ותיקנו את הפגמים בקיר, זאת בכדי ליצור מראה אחיד של הזכוכית ולאפשר הדבקה טובה שלה.

• התאמת סוג החיפוי לעיצוב: כיום ישנם סוגים רבים של חיפוי זכוכית למטבח, אשר נבדלים זה מזה בין היתר גם בעיצוב שלהם ובמראם, ואנו יכולים למצוא זכוכיות במגוון צבעים, רמות שקיפות, עיטורים ועוד, כך שכל אחד יכול להתאים חיפוי זכוכית למטבח לעיצוב המטבח עצמו, וחשוב להשקיע בכך מחשבה היות ולחיפוי השפעה משמעותית על מראה המטבח.

• ניקוי החיפוי: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בחיפוי זכוכית למטבח הינו קלות הניקוי של חיפוי כזה. כאשר אנו בוחרים חיפוי זכוכית למטבח אשר משלב שימוש בחומרים אחרים כגון אבן או קרמיקה, נקפיד על בחירת חומרים קלים לניקוי בכדי שלא לפגום ביתרון זה של חיפוי הקיר