חיפוי זכוכית

בחברת זכוכית נרי שפירא בע"מ מקפידים להתמקצע בכל החידושים האחרונים והטרנדים שסוחפים את עולם העיצוב בזכוכית. אחד מאותם חידושים הוא חיפוי זכוכית – פתרון מודרני, מעוצב ויצירתי, שמאפשר לשנות מהיסוד את פניו של המטבח שלכם או של אזורים אחרים בבית, כגון: חדר אמבטיה, סלון, חדר שינה ועוד. המטבח הוא ללא ספק החלל הפופולרי ביותר, כשזה מגיע לחיפויי זכוכית.
לחיפויי הזכוכית המיוצרים בחברה 3 יתרונות עיקריים:
  • הטכנולוגיות החדישות שעומדות לרשות החברה מאפשרות ליצור חיפויי זכוכית יפיפיים עם הדפסה (עם כל הדפס ותמונה שתרצו), עם בדים מוטמעים (לבחירתכם למעלה מ- 200 סוגי בדים מרהיבים), עם צבע מיוחד ועוד.
  • קל ופשוט לנקות את חיפוי הזכוכית – יתרון משמעותי כשמדובר במטבח.
  • הזכוכית המשמשת לחיפוי עוברת חיסום ועובייה כ- 6 מ"מ, כך שהיא בטיחותית ביותר ועמידה.

זכוכית נרי שפירא בע"מ תשמח להתאים לכם חיפוי זכוכית שישדרג מיידית כל מטבח – חדש וישן כאחד!

הדבר החם הבא בעולם העיצוב

אחד מהטרנדים העיצוביים החמים ביותר כיום הוא חיפוי זכוכית, שיכול להתבצע בכל חדר בבית אך הוא פופולרי במיוחד במטבחים, הן ביתיים והן בעסקים. חיפוי קירות באמצעות זכוכית מאפשר להשיג מראה מודרני ייחודי ומרשים. החיפוי טומן בחובו גם יתרונות פונקציונליים רבים, כמו ניקוי קל ומהיר, בטיחות גבוהה מפני חום, התקנה מהירה ומחיר נוח ביחס לסוגי חיפוי אחרים.

כל מה שצריך לדעת על חיפויי קיר מזכוכית

אם אתם מתעניינים בחיפוי זכוכית, כדאי שתדעו כמה דברים בנוגע לו:

אילו סוגי חיפויים וזכוכיות קיימים? יש אין ספור אפשרויות לעיצוב של חללים באמצעות זכוכית. בעיקרון קיימים שני סוגים של חיפויי זכוכית, האחד הוא זכוכית שקופה שמכילה מעט מינרלים המעניקים לה צבע והשני הוא זכוכית אקסטרה קליר, שהיא כשמה, שקופה במיוחד. שני הסוגים נחשבים מצוינים ומחליטים על שימוש בהם לפי הקו העיצובי – בגוונים בהירים נשתמש באקסטרה קליר אך אם הזכוכית צבועה בגוונים כהים נעדיף זכוכית שקופה. מעבר לכך, קיימים גם גימורים שונים שניתן להעניק לחיפוי זכוכית, כמו גימור מט או מבריק. מעבר לכך, היתרון הגדול במראה של החיפוי הוא שניתן לשלב כחלק ממנו הדפסים מרהיבים שמרעננים ומשדרגים כל חלל.

האם יש הבדל בין חיפוי לאדם פרטי לבין חיפוי לעסקים? בעקרון, עבודת ההתקנה של שני סוגי החיפויים היא דומה, אך בעסקים מדובר בעבודות מסיביות יותר שפרושות על שטחים נרחבים כמו מטבחים של מסעדות לדוגמה. מעבר לכך, בחיפוי לעסקים נרצה להשתמש בחומרים עמידים במיוחד לכימיקלים ולחום וברמת הדפסה גבוהה במיוחד אם מדובר בחיפוי לשלטים. לכן העלות של חיפוי לעסקים תהיה מעט גבוהה יותר – אך היא ללא ספק משתלמת.

רוצים חיפוי מרשים ואיכותי?

אנו בחברת זכוכית נרי שפירא בע"מ מספקים עבורכם מגוון עצום ומרשים של עיצובי זכוכית מרהיבים שישדרגו כל חלל בבית או בעסק – תוך הקפדה על זכוכית חיפוי באיכות הגבוהה ביותר. הזכוכית שאנו מספקים היא מחוסמת ובטיחותית תוך עמידה בתווי התקן המחמירים ביותר. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעזור לכם בבחירת ובהתקנת חיפוי הזכוכית המתאים ביותר לצרכיכם.
מעוניינים לקבל ייעוץ בחינם על חיפויי זכוכית איכותיים?
התקשרו עוד היום ונשמח לעזור לכם

חיפוי דקורטיביחיפוי דקורטיבי
חיפוי קיר מקלחתחיפוי קיר מקלחת
חיפוי מטבחחיפוי מטבח
חיפוי זכוכיתחיפוי זכוכית
חיפוי מטבח זכוכיתחיפוי מטבח זכוכית
חיפוי קירות חוץחיפוי קירות חוץ
חיפוי זכוכית למטבחחיפוי זכוכית למטבח
חיפוי זכוכית במטבחחיפוי זכוכית במטבח
חיפוי זכוכית למטבחחיפוי זכוכית למטבח
[ עמוד 1 מתוך 2 ]הבא