מדפי זכוכית

מדפי זכוכית

כמעט בכל מקום בו אנו נמצאים קיימים מדפים, שמשמשים לאחסון ולתצוגה. מדף נאה מאפשר לנו להשיג הצגה יפה של חפצים שתורמת לעיצוב החלל ולסדר, בין אם מדובר בחפצי נוי בבית ובין אם מדובר במוצרים למכירה בחנות. מדפים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, ביניהם עץ, מתכת ואפילו כחלק מקיר הבטון, אך היום הטרנד החם ביותר בתחום הוא מדפי זכוכית. מדפים אלו מעניקים מראה מודרני בזכות השקיפות והמרקם החלק שלהם, תוך הדגשה של החפצים הנמצאים על המדף.

מהם היתרונות של מדפי זכוכית לעומת מדפים אחרים?

מעבר ליתרון העיצובי והמראה המודרני שמדפי זכוכית מעניקים, יש להם יתרונות נוספים. ראשית, זכוכית היא חומר שאינו מתלכלך בקלות וזכות מרקמו החלק ניתן לנקות אותו בצורה פשוטה ומהירה. כך ניתן לשמור על מראה נקי ומסודר לאורך זמן. בנוסף לכך, מדפי זכוכית איכותיים אינם נשרטים ולכן הם יכולים להישאר כמו חדשים לאורך שנים רבות.

מאילו סוגי זכוכית ניתן לייצר מדפים?

בתחום העיצוב בזכוכית קיימים שני סוגים עיקריים של זכוכיות: זכוכית רגילה עם עופרת וזכוכית אקסטרה קליר. הזכוכית הרגילה מכילה עופרת ומינרלים נוספים, שגורמים לכך שיש לה גוון מעט ירקרק, במיוחד אם היא עבה. לעומת זאת, זכוכית אקסטרה קליר עוברת תהליכי עיבוד שמוציאים ממנה את המינרלים ולכן היא שקופה יותר וגם עולה מעט יותר. הבחירה בזכוכית כזו או אחרת תלויה בעיקר ברצון העיצובי של המזמין – לעתים הגוון הירקרק יכול להיות מתאים ונאה ולעתים נרצה שקיפות מרובה שתיצור קו עיצובי חלק יותר בחלל.

מדפי זכוכית בטיחותיים

צריך לזכור שזכוכית שלא עוברת תהליכי עיבוד מיוחדים היא חומר שביר ולכן חשוב להזמין אותה רק מאנשי מקצוע שמספקים זכוכיות מחוסמות שעברו את כל תווי התקן לבטיחות. מעבר לכך הזמנה של המדפים ממקום איכותי מבטיחה עמידות רבה לאורך זמן.

אנו בזכוכית נרי שפירא בע"מ נשמח לספק לכם מדפים בהתאמה אישית

זכוכית נרי שפירא בע"מ היא חברה שמומחית בעיצוב בזכוכית לבתים ולעסקים. נשמח לסייע לכם בבחירת המדף המתאים והמרשים ביותר, תוך שימוש בזכוכיות איכותיות ועמידות במיוחד, בסטנדרט הגבוה ביותר.

 
זכוכית נרי שפירא בע"מ מנוסה בייצור של מדפי זכוכית לכל שימוש ולכל מטרה. תוכלו להזמין מדפים בכל עובי מזכוכית רגילה או מזכוכית נטולת עופרת (אקסטרה קליר). צרו קשר עם החברה לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת מדף זכוכית.
נשמח לעמוד לרשותם לקבלת ייעוץ חינם
התקשרו עוד היום

דלפק זכוכיתדלפק זכוכית
מדפי זכוכיתמדפי זכוכית