מעקות זכוכיתישנם כמה וכמה יתרונות בולטים של מעקה זכוכית, כאשר אנחנו משווים אותו למעקות שאינם מעקות זכוכית. בתור התחלה, מעקה הזכוכית הוא מעקה בעל משטח איכותי, חזק וחלק שיורד ממנו מטה לכיוון הרצפה, וכך נוצרת הפרדה איכותית בין חלל אחד לחלל אחר. הדבר חשוב מבחינה אסתטית כאשר אנחנו מדברים, למשל, על תיחום של גינה – אך הדבר חשוב ובטיחותי כאשר אנחנו מדברים על מדרגות וודאי שעל מרפסת. בהקשר זה, מעקות זכוכית למרפסת ומעקות זכוכית למדרגות הם השימושים הנפוצים ביותר של מעקה הזכוכית, ונבין בדיוק כיצד ניישם גם את המטרה השנייה של מעקות הזכוכית – שהיא כמובן ליצור מעקה איכותית מבחינה אסתטית.
מעקה זכוכית למרפסתמעקה זכוכית למרפסת
מעקות זכוכית מעקות זכוכית
מעקה למדרגותמעקה למדרגות
מעקה זכוכית לגגמעקה זכוכית לגג
מעקות למרפסותמעקות למרפסות
מעקה למרפסתמעקה למרפסת
מעקה לביתמעקה לבית

קצת על השימושים הרלוונטיים השונים של מעקה זכוכית בבית שלנוישנם כמה וכמה יתרונות בולטים של מעקה זכוכית, כאשר אנחנו משווים אותו למעקות שאינם מעקות זכוכית. בתור התחלה, מעקה הזכוכית הוא מעקה בעל משטח איכותי, חזק וחלק שיורד ממנו מטה לכיוון הרצפה, וכך נוצרת הפרדה איכותית בין חלל אחד לחלל אחר. הדבר חשוב מבחינה אסתטית כאשר אנחנו מדברים, למשל, על תיחום של גינה – אך הדבר חשוב ובטיחותי כאשר אנחנו מדברים על מדרגות וודאי שעל מרפסת. בהקשר זה, מעקות זכוכית למרפסת ומעקות זכוכית למדרגות הם השימושים הנפוצים ביותר של מעקה הזכוכית, ונבין בדיוק כיצד ניישם גם את המטרה השנייה של מעקות הזכוכית – שהיא כמובן ליצור מעקה איכותית מבחינה אסתטית.

מעקות זכוכית למרפסת או מעקות זכוכית למדרגות – המעקות האיכותיים ביותר עם זכוכית נרי שפירא  • עיצוב – מעקות זכוכית הם מעקות גדולים ומשמעותיים, וההשפעה שלהם על עיצוב המרחב במרפסת או במדרגת היא לא מבוטלת כלל. בהקשר זה, את מעקות הזכוכית האיכותיים של זכוכית נרי שפירא ניתן לשנות ולעצב בסגנונות שונים ומגוונים בצורה איכותית במיוחד. לצורך העניין, מעקות זכוכית למרפסת יהיו בדרך כלל ניטרליים, שקופים ופתוחים יותר, בעוד עם מעקות זכוכית למדרגות ניתן ומקובל לשחק קצת יותר ולעצב עם דוגמאות וסגנונות שונים על פני הזכוכית.

  • בטיחות – מעקה זכוכית שמגיע מהתוצרת של זכוכית נרי שפירא הוא קודם כל מעקה בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר, עם רמת יציבות גבוהה במיוחד ועם עובי זכוכית שנע בין 12 ל-15 מ"מ, כאשר הזכוכית עצמה עוברת תהליך של חיסום ובאופן כללי נוצרת המעטפת הבטיחותית האיכותית ביותר שרק ניתן ליצור.


לכל שימוש ובכל סגנון תמצאו את המענה האיכותי ביותר עם מוצרי הזכוכית האיכותיים שלנוזכוכית נרי שפירא היא שירות איכותי ומוביל בתחום מוצרי הזכוכית בארץ, ומוצרים כמו מעקות זכוכית, כאשר הם יוצאים מהתוצרת שלנו, מובטחים להיות המוצרים האיכותיים ביותר בשוק. אנחנו לא משאירים מקום לטעויות, ומקפידים על הבנייה הבטיחותית ביותר. כמו כן אנחנו גם נותנים מענה לצרכים האסתטיים האיכותיים שיכולים להיות שונים בכל בית ובית.