מקלחונים

חשיבותו של המקלחון בשגרת היום יום ובעיצוב הבית שלנואם תנסו לחשוב על פרק זמן קצר בעל משמעות גדולה לחיי היום יום שלכם, התשובה המתבקשת והמובנת מאליה תהיה תמיד המקלחת. המקלחת היא הזמן הפרטי והאינטימי ביותר ביום של כל אחד ואחד מאתנו, ובכדי שנוכל למצות מזמן המקלחת שלנו את המרב אנחנו צריכים את הסביבה והמעטפת האיכותית ביותר מסביב לה. אנחנו מדברים, כמובן, על עבודת הזכוכית האיכותית הסובבת את המלקחת שלנו – מה שאנחנו מכירים בתור מקלחון. בתור החוצצים העיקריים בין המקלחת שלנו ובין כל מה שמחוץ לה, ובתור מאפיינים בולטים ודומיננטיים של עיצוב הבית שלנו בדגש על חדר המקלחת, ברור מדוע מקלחונים הם רכיבים חשובים כל כך בחיים שלנו.

מהן האפשרויות שאתם יכולים למצוא בתחום המקלחונים, ומה מתאים לבית שלכם?

  • מקלחוני פינה –

    מקלחונים פינתיים הם אופציה איכותית שמתאימה עבור הרוב המכריע של הדירות שאנחנו מכירים כיום. בדרך כלל, המקלחת שלנו תמוקם בפינת חדר המקלחת, ויהיה צורך בשתי קירות זכוכית איכותיים שיחצצו בין המקלחת שלנו ובין מה שנחוצה לה, וזה למעשה המקלחון הפינתי.
  • מקלחון עגול –

    מקלחונים עגולים גם הם מתאימים לפתרונות איכותיים של פינה, אם כי כאן מדובר בעבודת זכוכית ייחודית ואיכותית יותר. מדובר בעבודה בעלת מאפיינים עיגוליים, שיוצרת את התחושה הייחודית והאיכותית במקלחת שלנו ומאפשרת לנו לנצל את המרחב שלה בצורה האיכותית ביותר.
  • אמבטיון -

    אמבטיון כולל למעשה אפשרות של דלת וחציצה איכותית לאמבטיה האיכותית שלנו. מדובר באפשרות שמשדרגת באופן משמעותי את המאפיין הזה של חיי הבית שלנו. אפשרויות חלקות ואיכותיות של עבודת זכוכית בתחום זה יוצרות מראה שמשלב בין קלאסי למודרני.

עם השירות של זכוכית נרי שפירא בע"מ, המקלחון המתאים ביותר עבורכם יהיה שלכם

השירות האיכותי של זכוכית נרי שפירא בע"מ הוא שירות שמבטיח לכם את עבודות הזכוכית האיכותיות ביותר שנחוצות לכם, וחלק גדול מתחום זה הוא כל מה שנוגע למקלחונים. אם אתם מחפשים עבור הבית שלכם מקלחון מכל סוג, פנו אלינו ותקבלו את ההצעה האיכותית והרווחית ביותר שמתאימה לכם במידה הרבה ביותר.

מקלחון פינתי

מקלחון פינתימקלחון פינתי
מקלחון מעוצבמקלחון מעוצב
מקלחון מלבנימקלחון מלבני
מקלחון חזית דלת אחתמקלחון חזית דלת אחת
מקלחון חזית הזזהמקלחון חזית הזזה

אמבטיון

אמבטיוןאמבטיון
אמבטיון זכוכיתאמבטיון זכוכית
אמבטיון חזיתאמבטיון חזית
חדרי רחצה מעוצביםחדרי רחצה מעוצבים

מקלחון עגול

מקלחון עגולמקלחון עגול